Grow Castle APK 1.39.4

Icon Grow Castle APK 1.39.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Grow Castle APK Oyunu İçerisinde Kule Savunması Yaparak Sihirli Özellikleri Kullan! Grow Castle APK Son Sürüm 2022 İle Oyunun Güncel Versiyonunu İndir!

Bilgisi Grow Castle

İsim Grow Castle
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.39.4
Boyut 70.44 Mb
Kategori Atari
Geliştirici RAON GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.raongames.growcastle
Şimdi İndir

Grow Castle APK Nedir?

2 boyutlu olarak geliştirilen kule savunma oyunu içerisinde stratejik yeteneğinizi sergileyebilir, ilerleyen düşmanları durdurmak için farklı özelliklerdeki kuleleri inşa edebilirsiniz.

Kulelerinizi geliştirebilir, kulenize eklediğiniz her yeni kat içerisine yeni bir kahraman yerleştirebilirsiniz. 120’den fazla kahramanın yeteneklerini kullanabilirsiniz.

Kahramanların seviyelerini geliştirebilir, stratejik bir düzenleme yaparak savunma planınızı oluşturabilirsiniz. Mobil oyunu içerisinde okçular, büyücüler, devler, elemental yaratıklar, büyülü yetenekler, ağaç adamlar, ejderhalar ve daha birçok gizem bulunmaktadır.

Grow Castle En İyi Diziliş ile durmak bilmeyen düşmanlara karşı en iyi savunma sistemini kurabilirsiniz. Grow Castle APK Oyun İndir bağlantısı ile oyuna hemen katılabilir ve özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Grow Castle APK Free Shopping ile oyun içerisinden istediğiniz öğeleri ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Grow Castle Best Setup ile oyun içerisindeki online sıralamalarda üst sıralara çıkabilir ve kendi loncanızı kurabilirsiniz.

Grow Castle APK oyunu strateji, savaş ve savunma öğeleri üzerine kurulu olan bir oyunudur. “RAON GAMES” tarafından 12 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)