Greenify APK 4.7.5

Icon Greenify APK 4.7.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Greenify Uygulaması Aracılığı İle Cihazındaki Pil Değerlerini İncele, Performansını Yükselt! Greenify Kullanımı Ve Ayarları İle Pil Ömrünü Artırabilirsiniz!

Bilgisi Greenify

İsim Greenify
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 4.7.5
Boyut 4 MB
Kategori Alet
Geliştirici Oasis Feng
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.oasisfeng.greenify
Şimdi İndir

Greenify Pro Nedir?

“Oasis Feng” isimli geliştirici tarafından sunulan mobil uygulama, cihazınızın performansını artırmanızı, kullanmadığınız arka planda çalışan uygulamaları uyku moduna almanızı ve pilinizi tasarruflu olarak kullanmanızı sağlamaktadır.

Android sistemli cihazınızda Root kurulu olsa da olmasa da, mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Otomatik uyutma özelliğini kullanarak, hafızanızı meşgul eden uygulamaları işlemcinizi yormadan çalıştırabilir ya da kapatabilirsiniz.

Android sistemli cihazlarda aktif kullanım sonucunda cihazlarda bir takım yavaşlama problemleri yaygın olarak görülmektedir. Cihazınızı uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanmak için Greenify Full APK uygulamasını indirebilirsiniz.

Greenify Pro APK uygulaması ile herhangi bir uygulamayı uyku moduna aldığınızda, cihazınıza o uygulamadan herhangi bir bildirim gelmemektedir. Bu şekilde cihazınızın işlemcisi arka planda çalışmamaktadır.

Greenify Pro APK uzun süreli performans artırımı için geliştirilen bir mobil uygulamadır. Cihazınızı en etkili ve performanslı bir şekilde kullanmanız için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)