Green Farm 3 APK 4.4.4

Icon Green Farm 3 APK 4.4.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Green Farm 3 APK Oyununda Çiftçilik Yapma Tecrübesi Yaşa! Balık Avına Çık, Hayvanları Sahiplen! Green Farm 3 APK İndir Ve Mobil Cihazından Oynamaya Başla!

Bilgisi Green Farm 3

İsim Green Farm 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.4.4
Boyut 22.95 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftGF2F
Şimdi İndir

Green Farm 3 Nedir?

Oyunun hikayesi gereğince, amcanızdan malikane ve çiftlik size miras kalmıştır. Malikaneyi, eski ihtişamlı günlerine geri döndürmek için, komşularımızın ve arkadaşlarımızın yardımı ile yönettiğimiz bir mobil oyundur.

Kolay kontrolleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile sunulan oyun içerisinde, tarlanıza mısır, çilek gibi ekinler ekerek hasat yapabilir, mahsullerinizi satarak gelir elde edebilirsiniz.

At, koyun, kuzu, köpek, domuz, inek, tavuk, keçi gibi hayvanları yetiştirebilirsiniz. Green Farm 3 APK Son Sürüm ile, güncel versiyonu oynayabilirsiniz.

Balık avına gidebilir, oltanızla çeşitli ödüller kazanmak için balıkçılık yapabilirsiniz. Green Farm 3 APK kullanarak, avantaj elde edebilirsiniz.

Oyun içerisindeki görevleri yerine getirebilir, arkadaşlarınız ve komşularınızla dayanışma içerisine girebilirsiniz. Green Farm 3 APK Download ile oyunu, sitemizden indirebilirsiniz.

“Gameloft SE” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulan Green Farm 3 APK oyunu, tüm yaş gruplarında oynanmak üzere geliştirilmiştir. iOS ve Android sistemli cihazları desteklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)