Granny Outwitt APK 1.8

Icon Granny Outwitt APK 1.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Granny Outwitt APK İndir Ve Korku Deneyimini Sonuna Kadar Yaşa! Granny Outwitt APK Menu Download İle Heyecanlı Oyunda Büyükanne'nin Evinden Kaçabilecek Misiniz?

Bilgisi Granny Outwitt

İsim Granny Outwitt
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.8
Boyut 100 MB
Kategori Macera
Geliştirici Granny Outwitt
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Granny Outwitt Nedir?

Granny oyun serisinin ilk oyunu olan Granny Outwitt oyunu, korku dolu içeriği ile etkileyici bir senaryoya sahiptir. Oyuncuların labirent şeklinde dizayn edilmiş evden kaçması gerekmektedir.

Granny Outwitt 1.7.3 oyununun hikayesinde, korkunç bir görünüme sahip Büyükanne sizi eve kilitlemiştir. Büyükanne’nin kulakları oldukça iyi duymaktadır. En ufak hareketleri sezmekte ve yanınıza gelmektedir.

Granny Outwitt APK İndir Android Oyun içerisinde, 5 günlük bir sürede evden kaçış yolunu bulmanız gerekmektedir. Büyükanne’den kendinizi korumak için evin içerisindeki yatak altı, kıyafet dolaplarının içi gibi kuytu yerlere saklanabilirsiniz.

Oyunun geçtiği ev oldukça büyüktür. Gizli ve sırlı odalar, keşfetmeniz için evin içerisinde sizi beklemektedir. Sırları ortaya çıkarmak ve oyun deneyimine katılmak için Granny Outwitt Menu İndir ile mobil oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Granny Outwitt APK ile ”DVloper” tarafından geliştirilen serinin ilk oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Serinin devam oyunlarını da sitemizde bulabilir, korku dolu oyun serisi içerisinde heyecan yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)