Granny 4 APK 1.0

Icon Granny 4 APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Granny 4 APK İndir Ve Android ve iOS sistemli Cihazlar Üzerinden Korku Oyun Deneyimine Katıl! Granny 4 Fan Made APK İle Heyecanlı Mücadele Devam Ediyor!

Bilgisi Granny 4

İsim Granny 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 66 MB
Kategori Macera
Geliştirici Barbie Granny & Barbie Grandpa
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Granny 4 APK Nedir?

Granny isimli oyun serisinin resmi olmayan devam oyununda, korkunç bir orman içerisinde bulunan lanetli evden kaçmaya çalışmak temel amacı oluşturmaktadır. Granny 4 Oyunu içerisinde sürükleyici bir maceraya davetlisiniz!

Mobil oyunu korkulu sahneleri, ses efektleri, 3 boyutlu görünümü ve animasyonları ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Kaçmaya çalıştığınız ev içerisinde sizi yakalamaya çalışan kişilere karşı sessiz bir şekilde hareket etmelisiniz.

Granny 4 APK Download For PC oyununun ardından Android ve iOS sistemli akıllı cihazlar için kullanıma sunulmuştur. Mobil oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Granny 4 APK Download ile oyunun son versiyonuna katılabilir, korkulu mücadelede gerilim dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. Granny 4 Build 8_2 APK Download ile özelliklerini kullanabilirsiniz.

Granny 4 APK oyunu, “Barbie Granny & Barbie Grandpa” tarafından geliştirilmiştir ve “Korku Oyunları” isimli kategoride bulunmaktadır. Korku öğelerinden dolayı 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)