Granny 3 APK 1.1.3

Icon Granny 3 APK 1.1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Granny 3 Outwitt APK İndir Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Korkunç Bir Oyun Deneyimini Tecrübe Et! Granny 3 Menu APK Oyunu İçerisinde Özelliklerini Kullan!

Bilgisi Granny 3

İsim Granny 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.3
Boyut 92.87 Mb
Kategori Atari
Geliştirici DVloper
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.DVloper.Granny3
Şimdi İndir

Granny 3 APK Nedir?

Granny serisinin 3. oyununda yepyeni bir macera yeni bir ev içerisinde devam etmektedir. Oyun hikayesinde mahsur kaldığınız evden 5 gün içerisinde kaçmayı başarmak temel amacı oluşturmaktadır.

Fakat kaçış düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Çıkarttığınız her sesi duyan büyükanne, sizi gördüğü an silahla vurmak isteyen büyükbaba ve onların acımasız torunu ile artık baş başasınız!

Korkunç bir ev içerisinde mahsur kaldığınızı hayal edebiliyor musunuz? Granny 3 Nightmare APK ile gerilim dolu bir oyun tecrübesine hazır olun! Granny 3 Neon APK ile özellikleri kullanmaya başlayın!

Granny 3 Menu Ciber APK oyunu Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Granny Chapter 3 APK Download For Pc üzerinden emülatör aracılığı ile oynanabilmektedir. Granny 3 APK İndir bağlantısıyla oyunu sitemizden indirebilirsiniz!

Granny 3 APK oyunu, “DVloper” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. İçerisindeki korku öğelerinden ötürü, 13 yaş ve üzerindeki oyuncuların oynaması önerilmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)