Grand Truck Simulator APK 1.13

Icon Grand Truck Simulator APK 1.13
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Grand Truck Simulator APK İle Kamyon Sürme Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz. Grand Truck Simulator APK İndir Ve Mobil Cihazından Simülasyon Oyununa Katıl!

Bilgisi Grand Truck Simulator

İsim Grand Truck Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 3.0+
Son Sürüm 1.13
Boyut 50 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Pulsar Gamesoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.Pulsar.GrandTruckSimulator
Şimdi İndir

Grand Truck Simulator Nedir?

Akıllı cihazınızdan çeşitli kamyonları sürme deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil oyun serisinin ilk oyunudur. “Pulsar Gamesoft” isimli sağlayıcı tarafından geliştirilmiştir.

iOS ve Android sistemli cihazları destekleyen oyunda, simülasyon deneyimi yaşayarak oyun içi görevleri yerine getirmek temel amacı oluşturmaktadır.

Grand Truck Simulator Full APK oyununda, Android sistemli cihazlar için minimum Quadcore işlemci gerekmektedir. Ayrıca cihazınızın hafızasında 1 GB boş bellek bulunması gerekmektedir.

Gerçekçi fizik detayları ile geliştirilen Grand Truck Simulator APK oyununda araç süspansiyonları, fren ve motor sesleri, gündüz ve gece döngüsü kaliteli bir deneyim sunmaktadır.

Grand Truck Simulator APK Download ile cihazınıza indirebileceğiniz oyun, sitemizde bulunmaktadır. Sürüş deneyimine hemen başlamak için oyunu indirebilirsiniz.

Grand Truck Simulator 2 APK oyununda ilerledikçe yeni araçları kullanabilir ve üst düzey bir simülasyon deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)