Gözler Korku Oyunu APK 7.0.43

Icon Gözler Korku Oyunu APK 7.0.43
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gözler Korku Oyunu İle Heyecan Dolu Oyun Deneyimi Sizleri Bekliyor! Gözler Gerilim Ürpertici Korku Oyunu APK Sinirsiz para İle Konaktan Kaçmayı Başarabilecek Misiniz?

Bilgisi Gözler Korku Oyunu

İsim Gözler Korku Oyunu
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.0.43
Boyut 45.58 Mb
Kategori Macera
Geliştirici FEARLESS GAMES PURECKA & PABIS SPÓŁKA JAWNA
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.eyesthegame.eyes
Şimdi İndir

Gözler: Gerilim - Ürpertici Korku Oyunu Nedir?

Gerilim ve korku öğelerinin aynı anda işlendiği bir hayatta kalma oyunudur. “FEARLESS GAMES PURECKA & PABIS SPÓŁKA JAWNA” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Oyundaki yüksek gerilim sebebiyle, 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmaktadır.

Gözler Gerilim APK oyunu, “Macera Oyunları” isimli kategoride bulunmaktadır. Oyun hikayesi, geç saatlerde oldukça büyük bir konağa girilmesi ile başlamaktadır. Konak içerisinde çıkış yolunu bulmanız gerekmektedir.

Konak labirent gibi dizayn edilmiştir ve içerisinde korkunç varlıklar sizi öldürmek istemektedir. Hayatta kalmayı başarıp konaktan kaçmak, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Korku dolu bir oyun oynayarak heyecan yaşamak isterseniz, Gözler Gerilim Korku Oyunu APK tam size göre! Göz Oyunu APK ile oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyun, tasarımı, ses efektleri ve grafikleri ile birlikte etkileyici bir deneyimi tecrübe etmenizi sağlamaktadır. Gözler Korku Oyunu APK oyununda korkunç canavarlara karşı hayatta kalmayı başarabilecek misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)