Google Camera APK 8.9.097.540104718.33

Icon Google Camera APK 8.9.097.540104718.33
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Google Camera Nest İle Gelişmiş Kamera Özelliklerini Cihazlarınızda Ücretsiz Kullanabilirsiniz! Google Camera Translate Özelliğini Kullanarak Çeviri Yapın!

Bilgisi Google Camera

İsim Google Camera
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 8.9.097.540104718.33
Boyut 26.04 Mb
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Google LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.google.android.GoogleCamera
Şimdi İndir

Google Camera App Nedir?

Dahili olarak kameraya sahip olan Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda kullanışlı bir kamera uygulaması arıyorsanız, Google Camera APK Son Sürüm uygulamasının donanımlı özelliklerini kullanabilirsiniz.

Mobil uygulama içerisinde fotoğraf çekimi yaparken farklı modları kullanabilir ve modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Gece görüşü ile birlikte karanlık ortamda eşsiz fotoğraflar çekebilir, portre ve video sabitleme özelliklerini kullanabilirsiniz.

HDR+ isimli özelliği kullanarak olağanüstü netlikte fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz. Netliği kaybetmeden yakınlaştırmalar yapabilir, keskin görüntüye sahip fotoğrafları uzaktan çekebilirsiniz.

Google Camera Download ile uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz. Google Camera APK İndir bağlantısı ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Camera Settings üzerinden kişisel ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Google Camera Latest Version ile uygulamaya gelen güncel özellikleri kullanabilirsiniz. Hareketli anlarda cam gibi fotoğraflar çekebilir, çoklu çekim özelliğini kullanabilirsiniz.

Google Camera APK uygulaması, “Google LLC” isimli geliştirici tarafından yayınlanan resmi bir uygulamadır. Kameranızın özelliklerini maksimum seviyede kullanmanız için optimize edilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)