Golvar TV APK 4.4.6

Icon Golvar TV APK 4.4.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Golvar Tv 142 Uygulamasını Kullanarak Maç Yayınlarını Ücretsiz Ve Canlı Olarak İzleyebilirsiniz. Golvar. Tv APK Uygulaması İle Kaliteli Maç Yayınlarına Katılabilirsiniz!

Bilgisi Golvar TV

İsim Golvar TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.4.6
Boyut 9 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Goal.com
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Golvar Tv Nedir?

Heyecanlı spor müsabakalarını ve futbol karşılaşmalarını Android sistemli cihazınızdan canlı olarak izlemeniz için geliştirilen mobil bir yayın uygulamasıdır.

Golvar Tv Canlı yayın uygulaması, “Goal.com” tarafından geliştirilmiştir. Uygulamanın güncel sürümünü kullanarak eğlence dolu bu platforma sizde katılabilir ve akıllı cihazınızdan maç izleyebilirsiniz.

Golvar Tv 38, 144 Canlı İzle özelliğini kullanarak spor karşılaşmalarını anlık olarak akıllı cihazınızdan izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Yerli ve yabancı spor karşılaşmalarının heyecanına sizde katılabilirsiniz.

Herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz Golvar8 uygulamasını, sitemizden ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. Kopma, donma gibi sorunlar yaşamadan, akıcı bir maç izleme keyfi yaşayabilirsiniz.

Golvar Tv APK uygulamasını ücretsiz kullanarak internet bağlantınız üzerinden spor karşılaşmalarını istediğiniz herhangi bir yerde izleyebilirsiniz.

Benzer film izleme uygulamasını izleyebilirsiniz: Inat TV Pro Apk

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)