Golfing Over It APK 1.3.2

Icon Golfing Over It APK 1.3.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Golfing Over İt APK İndir Ve Akıllı Cihazından Hemen Oynamaya Başla! Golfing Over İt APK İndir PC Oyunun Ardından, Android Sistemli Cihazlar İçin Geliştirilmiştir! 

Bilgisi Golfing Over It

İsim Golfing Over It
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.3.2
Boyut 100 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Majorariatto
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.Majorariatto.GolfingOverIt
Şimdi İndir

Golfing Over It with Alva Majo Nedir?

Bir golf topunu cihazınızın ekranına dokunarak yapacağınız vuruşlar ile dağın zirvesine çıkarma amacıyla oynanan mobil oyundur. “Majorariatto” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Golfing Over İt Mobile APK oyunun amacı oldukça basit olsada, oyun ilerledikçe oldukça zor bir hale gelmektedir. Dağa tırmanış esnasında üzerinden geçmeniz gereken kayalar ve ağaçlar bulunmaktadır.

Golfing Over İt APK oyununda, dağın zirvesine çıktıktan sonra gökyüzünde bulutlar üzerinde ilerlemeniz mümkündür. Kuleler, ejderhalar, geometrik yapılar oyun içerisinde sizi beklemektedir.

Tüm yaş gruplarındaki oyuncuların erişimine sunulan oyun, iOS ve Android cihazlar için geliştirilmiştir. Golfing Over İt APK Free Download ile oyunu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Golfing Over İt APK oyununda yapacağınız tek bir hata, aşağı düşmenize sebep olacaktır ve tırmandığınız yerleri tekrar tırmanmanız gerekecektir. Bu sebeple dikkatinizi olabildiğince oyuna vermeniz gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)