GNÇ APK 6.2.3

Icon GNÇ APK 6.2.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GNÇ APK İndir Ve Özel Olarak Sunulan Kullanım Avantajlarını Kaçırma! Üstelik GNÇ Çatlat Kazan APK Uygulamasını Kullanmak İçin Turkcell'li Olmanıza Gerek Yok!

Bilgisi GNÇ

İsim GNÇ
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 6.2.3
Boyut 36.54 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.solidict.gnc2
Şimdi İndir

GNÇ Nedir?

“Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş” tarafından tüm hat kullanıcılarına sunulan avantajları elde etmek için kullanılan mobil bir uygulamadır. “Eğlence Uygulamaları” isimli kategoride yer almaktadır.

GNÇ İndir APK uygulaması, 26 yaş altındaki tüm gençlere özel olarak geliştirilmiştir. 7 gün içerisinde 2 kere ücretsiz olarak kullanım kazanabileceğiniz, “Çatlat” isimli özelliği kullanmanızı sağlamaktadır.

GNÇ APK İndir uygulaması içerisinde hediye dağıtılan saatler bulunmaktadır. Bu saatlerde uygulamaya giriş yapmanız ve yönlendirmeleri takip etmeniz, hediye kazanmanız için yeterli olacaktır.

Ayrıca uygulama aracılığı ile mini oyunlara erişim sağlayabilirsiniz. Diğer oyuncularla mücadele içerisine girebileceğiniz oyunlar aracılığı ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. GNÇ Eski Sürüm APK İndir ile uygulamayı indirebilirsiniz.

GNC APK uygulaması ile Challenge TV’yi izleyebilir, hatta sizde rekabete katılabilirsiniz. Popüler ürün markalarının sunduğu özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Birçok özel ayrıcalığa sahip olmak için uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)