Global War Simulation Premium APK v30

Icon Global War Simulation Premium APK v30
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Global War Simulation Premium APK Android Oyun Platformu İçerisinde Ordunuzu Geliştirin! Global War Simulation APK V27, 28 İle Yeni Nesil Savaşa Katılın!

Bilgisi Global War Simulation Premium

İsim Global War Simulation Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v30
Boyut 50 MB
Kategori Strateji
Geliştirici MH Strategy War Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Global War Simulation APK Nedir?

Büyük bir ulusa önderlik etmenize imkan tanıyan savaş oyunu, zafer kazanmak için kendinizi sürekli geliştirmeniz gereken ve stratejik planlamalar ile hareket etmeniz gereken bir yapı üzerine kurulmuştur.

Global War Simulation APK oyunu içerisinde farklı özelliklere sahip askeri kuvvetler yer almaktadır. Savaşçı birlikler, zırhlı tanklar, savaş gemileri, yıkıcı silahlar ve çok daha fazlası sizi beklemektedir.

Global War Simulation Premium APK oyununda hava, deniz ve kara üzerinde savaş mücadelesine katılabilirsiniz. Casus askerlerinizi istihbarat toplamak için düşman topraklarına gönderebilirsiniz.

Global War Simulation APK sınırsız para avantajını kullanabilirsiniz. Yazımızın alt ve üst kısmındaki linklere tıklayarak oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Global War Simulation Premium APK oyunu, “MH Strategy War Games” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Savaşın heyecanını ve yıkıcı etkisini yakından tecrübe edebileceğiniz stratejik maceraya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)