Global City APK 0.6.7844

Icon Global City APK 0.6.7844
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Global City İnşaat Ve Hasat APK Oyununda Yer Altı Madenlerini Çıkarın, Şehrinize Endüstriyi Kurun! Global City APK 2022 İle Heyecanlı Bir Hikayeye Hazır Mısınız?

Bilgisi Global City

İsim Global City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 0.6.7844
Boyut 146.46 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici My.com B.V.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rbx.city.android
Şimdi İndir

Global City İnşaat ve Hasat Nedir?

Kendi şehrinizi kurup geliştirebileceğiniz bir mobil oyundur. Şehrinizin kaynaklarını çıkarabilir, endüstriyi geliştirebilir, yeni binalar inşa edebilir ve ekonomik faaliyetleri yürütebilirsiniz.

Global City Community APK oyunu, “My.com B.V.” tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde oyuncunun rol alabileceği çok fazla proje bulunmaktadır.

Şehirde bulunan sivil insanlarla tanışabilir, onların iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Oyun içerisindeki görevleri tamamlayabilirsiniz. Diğer oyuncularla sohbet edebilir, ticari faaliyetleri birlikte yürütebilirsiniz.

Şehirdeki insan sayısını artırmak için stratejik hamleler yapabilir, vergi toplayabilirsiniz. Şehrinizi limanını geliştirebilir ve şehrinizi daha büyük ve popüler bir hale getirebilirsiniz.

Global City APK oyununda yol ve bina inşa edebilirsiniz. Yer altı kaynaklarını çıkarmak ve toplamak için iş makinelerini çalıştırabilirsiniz. Ağaç keserek odun elde edebilirsiniz. Endüstriyi geliştirebilirsiniz.

Global City APK oyununda heyecanlı bir hikayeyi keşfedebilirsiniz. Hayal gücünüzü, liderlik özelliklerinizi ve radikal kararlarınızı kullanarak, şehrinizi geliştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)