Gift World APK 1.0.20

Icon Gift World APK 1.0.20
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gift World APK İndir Ve Uygulama İçerisindeki Mağazadan İstediğin Hediyeyi Kazanmak İçin Görevlerini Tamamla! Gift World APK Oyun İndir Ve Eğlenceye Sende Katıl!

Bilgisi Gift World

İsim Gift World
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0.20
Boyut 25.08 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici gift.app
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.giftworld.app
Şimdi İndir

Gift World - Hediye Kodları Uygulaması Nedir?

Uygulama içerisinde kullanıcılar çeşitli oyun görevlerini tamamlayarak altın kazanmaktadır. Kazandıkları altınlar ile uygulama mağazasında bulunan indirim kodu, para, elmas gibi ödülleri satın alabilmektedir.

Gerçek hayatta para ödeyerek alabileceğiniz indirim kodları, para kuponları gibi ürünleri, uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünlerin listesini görebilirsiniz.

Uygulama platformuna arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Her davetinizden ekstra ödül kazanabilir, günün 24 saatinde işlem yapmasanız bile altın kazanmaya devam edebilirsiniz.

Gift World APK uygulaması içerisinde bulunan mağaza ürünlerinden herhangi birisinin gerektirdiği altını biriktirdiğinizde, ilgili ürünü anında satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gift World Apk Android Oyun kullanıcıları için sitemizde bulunmaktadır. Gift World APK Son Sürüm uygulamasını sitemizden modlu olarak indirebilirsiniz.

Gift World APK uygulamasını kullanarak kazanç elde edebilirsiniz. Uygulama içerisindeki oldukça kolay görevleri tamamlayarak, istediğiniz bir ödüle sahip olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)