Gift Play APK 1.0.227

Icon Gift Play APK 1.0.227
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gift Play APK coins Kullanarak Tüm Ödüllere Kolayca Ulaşabilirsiniz. Gift Play APK İndir Ve Mobil Cihazınla Oyun Oynayarak Steam İndirimi Kazan!

Bilgisi Gift Play

İsim Gift Play
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0.227
Boyut 64.09 Mb
Kategori Sosyal
Geliştirici Kuzgun Apps
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kuzgun.giftplay
Şimdi İndir

Gift Play - Oyun Kodları Kazan Nedir?

Gift Play APK 2022 uygulaması, içerisinde mini oyunları bulunduran, mini oyunlardan elde edilen altınlar ile oyun kodlarına ulaşmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

Uygulama, “Kuzgun Apps” isimli uygulama geliştiricisi tarafından Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. “Sosyal Uygulamalar” isimli kategoride bulunmaktadır.

Uygulama içerisinde oldukça kolay ve şansa dayalı mini oyunlar bulunmaktadır. Örneğin, çarkıfelek oyununa uygulama aracılığı ile giriş yapabilirsiniz.

Çarkı çevirebilir, çarkın durduğu noktadaki ödüllerin sahibi olabilir, altın kazanabilirsiniz. Kazandığınız altınlar ile uygulama içerisinde bulunan markete gidebilir, oynamak istediğiniz bir oyun için indirim kodu satın alabilirsiniz.

Gift Play APK Son Sürüm ile sürekli güncellenen oyun kodlarına ulaşabilirsiniz. Böylece oyun alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz. Gift Play APK Download ile uygulamayı indirebilirsiniz.

Gift Play APK uygulamasını kullanarak hem eğlenceli vakit geçirebilir, hem de Steam gibi ünlü oyun platformlarından indirim kazanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)