Getir APK 2.17.15

Icon Getir APK 2.17.15
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Getir 7 24 Açık Mı Diye Soruyorsanız, Mobil Uygulama Her Zaman Hizmetinizde! Getir Premium APK İndir Ve Market Alışverişin Kısa Bir Sürede Kapına Kadar Gelsin!

Bilgisi Getir

İsim Getir
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.17.15
Boyut 192.24 Mb
Kategori Alışveriş
Geliştirici getir
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.getir
Şimdi İndir

Getir APK Son Sürüm Nedir?

Akıllı cihazınızdan market alışverişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanız için geliştirilen mobil bir uygulamasıdır. +1500 ürün çeşidini içerisinde bulunduran uygulama, aldığınız ürünlerin kapınıza teslim edilmesini sağlamaktadır.

Ürün seçeneği oldukça geniş olan uygulaması ile evde kullandığımız araç gereçlerden temizlik malzemelerine, kuru gıdalardan taze meyve ve sebzelere kadar herşeyi sipariş etmeniz mümkündür.

Günlük hayatın yoğunluğu göz önüne alındığında, market alışverişlerini gerçekleştirmek için bazen vakit bulamıyoruz. Getir Yükle APK uygulaması aracılığı ile alışveriş yapmak artık çok kolay!

Ayrıca mobil uygulaması aracılığı ile yemek siparişi de verebilirsiniz. Acıktığınız geç bir saatte, bulunduğunuz konuma yakın olan ve hizmet veren restoranları listeleyebilir ve yemek seçiminizi yapabilirsiniz.

7 Zip APK uygulaması ile birlikte Getir 3.Sipariş özelliğini kullanarak indirimlerden faydalanabilir, çok düşük ücretler ödeyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Getir APK uygulamasını kullanarak alışverişe harcayacağınız zamanı eğlenceli bir hobinize ayırabilirsiniz. özellikleri ile birlikte kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)