Geometry Dash APK 2.111

Icon Geometry Dash APK 2.111
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Geometry Dash 2.2 APK İndir Ve Geometrik Karakterin İle Maceraya Katıl! Geometry Dash APK Full İle, Heyecanlı Oyunun Tam Sürümünü Oynamaya Başlayabilirsiniz! 

Bilgisi Geometry Dash

İsim Geometry Dash
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 2.111
Boyut 68.82 MB
Kategori Atari
Geliştirici RobTop Games
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.robtopx.geometryjump
Şimdi İndir

Geometry Dash APK Nedir?

Geometrik bir kareyi kontrol ederek, kullanıcının önüne gelen geometrik engelleri aşmaya çalıştığı mobil bir oyundur. “RobTop Games” isimli yayıncı tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur.

“Arcade Oyunlar” kategorisinde yer alan Geometry Dash APK oyununda başarılı olmak için, kullanıcının hızlı karar vermesi ve düşündüğü hareketleri oyun içerisinde uygulaması gerekmektedir.

Geometry Dash APK Lite oyunu içerisinde kare şekline sahip karakteriniz, ekran içerisinde kendiliğinden ilerlemektedir. Zıplama hareketi ile, ilerleyen ekrandaki engellere çarpmadan hareket etmeniz gerekmektedir.

Oyunda başarı sağladıkça karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Rokete binebilir, keyifli oyun müzikleriyle birlikte eğlenceli bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Yeteneklerinizi geliştirmek ve pratik yapmak için, deneme modunu oynayabilirsiniz. Geometry Dash APK oyununu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Geometry Dash APK oyunu ile yeni bölümlere geçebilir, başarılarınızı arkadaşlarınızla oyun içerisinden paylaşabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe zorlaşan bölümlerde yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)