GeoGuessr APK 3.3

Icon GeoGuessr APK 3.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GeoGuessr Premium APK Oyununu Ücretsiz Olarak Sitemizden Cihazlarınıza İndirebilirsiniz! GeoGuessr İndir Ve Harita Oyunu İçerisinde Konumunu Bulmaya Çalış!

Bilgisi GeoGuessr

İsim GeoGuessr
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 3.3
Boyut 61.84 Mb
Kategori Önemsiz şeyler
Geliştirici GeoGuessr
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.geoguessr.app
Şimdi İndir

GeoGuessr APK Nedir? 

Coğrafya bilginizi test edebileceğiniz ve genel kültürünüzü geliştirebileceğiniz online bir oyun ile tanışmak ister misiniz? GeoGuessr APK oyunu ile tanışın!

GeoGuessr APK Pro oyunu web sitesinin ardından mobil özellikli olarak geliştirilmiştir. Oyun Android ve iOS cihazlara sunulmuştur.

Oyundaki temel amaç rastgele olarak bir harita üzerinde bulunan oyuncunun ilerleyerek hangi ülkede ve hangi şehirde olduğunu anlamaya çalışmasıdır.

Evde canınız sıkılıyorsa ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, GeoGuessr Battle Royale oyununa katılabilirsiniz. Oyun içerisindeki zorluk değerini değiştirebilir, GeoGuessr Turkey Haritası ile birlikte ülkemizde dolaşmak için oyunu oynayabilirsiniz.

Mobil oyununu tek başınıza, yanınızdaki arkadaşlarınızla ya da online oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz. Zaman sınırlaması koyarak mücadele edebilirsiniz. Ekran üzerinde tıklama yaparak yürüme işlemini gerçekleştirebilir ve 360 derece etrafınıza bakabilirsiniz.

GeoGuessr APK oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. GeoGuessr Game APK ile oyundaki tüm kilitli özellikleri kullanabilirsiniz.

GeoGuessr APK oyunu, “GeoGuessr” tarafından geliştirilmiştir. Bulunduğunuz konumu tespit etmeye çalıştığınız eğitici ve öğretici bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)