Gene Brawl APK 40.150

Icon Gene Brawl APK 40.150
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gene Brawl APK'yı indirin ve tüm karakterleri keşfedin! Heyecan verici ödüller kazanın! En yeni Gene Brawl APK ile oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayın!

Bilgisi Gene Brawl

İsim Gene Brawl
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 40.150
Boyut 245.5 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Gene Brawl Nedir?

“SUPERCELL” isimli geliştiricinin kullanıcılara sunduğu heyecan dolu bir aksiyon oyunudur. Modifiye edilmiş oyunu indirerek devasa kaynaklara erişebilir ve "Gene" isimli kahraman dahil tüm kahramanları kullanabilirsiniz.

Gene Brawl APK 2022 oyunu, Multiplayer (Çok oyunculu) olarak çevrimiçi rakiplerinizle mücadeleye girmenize olanak tanımaktadır. Oyun içerisinde farklı özelliklere sahip karakterler bulunmaktadır.

Gene Brawl Stars oyunu içerisindeki kahramanlar kendilerini özgü yeteneklere sahiptir. Farklı oyun modlarında kahramanınızın özelliklerini rakiplerinize karşı etkili bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Oyun modlarını tek başınıza veya arkadaşlarınızla 3v3 olarak oynamanız mümkündür. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kahramanların özelliklerini iyi tanımaktır. Bu sayede, hangi anda hangi hamleyi yapacağınızın kararını doğru bir şekilde verebilirsiniz.

Oyun özel bir sunucuda oynanmaktadır ve üçüncü taraf reklamlarına izin verilmemektedir. Herhangi bir kayıt işlemi olmadan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Gene Brawl APK oyununda üst düzey heyecana ve çılgın bir aksiyona hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)