GB WhatsApp Pro APK 17.30

Icon GB WhatsApp Pro APK 17.30
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GbWhatsApp Pro Kullanarak Gizlilik Seçimlerinizi Güncelleyin! İstekleriniz Doğrultusunda Ayarlarınızı Değiştirin! Gb WhatsApp APK İndir Avantajları Kaçırma!

Bilgisi GB WhatsApp Pro

İsim GB WhatsApp Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 17.30
Boyut 33 MB
Kategori İletişim
Geliştirici AlexMods
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Gb WhatsApp Nedir ?

Mesajlaşma gereksinimini karşılamak için tasarlanan birçok uygulama olsada “WhatsApp” isimli uygulama diğerlerinden öne çıkmakta ve ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.

Fakat bazı konularda kullanıcıya istenilen özgürlüğü verememektedir. Bazı seçimler kullanıcının seçimine sunulmamış ve bütünleşmiş bir paket olarak verilmiştir.

gb whatsapp apk indir

Örneğin, karşı tarafa WhatsApp ile bir mesaj gönderdiğinizde mesajınız (karşı tarafın interneti açık ve erişilebilir durumda ise) çift tık olarak gözükmektedir. Ve uygulama içerisinde bunun değiştirilmesi mümkün değildir.

Bunun gibi kısıtlayıcı özellikleri tamamen ortadan kaldıracak bazı APK’lar geliştirilmiştir. Bunlardan birisi olan Gb WhatsApp APK kullanıcılara sunulmuştur.

Benzer mesajlaşma uygulamasını görebilirsiniz: WhatsApp Plus APK

WhatsApp’ın yetersiz kaldığı noktalarda, kullanıcının isteklerini karşılayan bir uygulamadır. WhatsApp’ta değiştiremediğiniz, kullanmak zorunda olduğunuz detayları kontrol etmenize olanak tanır.

Üstün gizlilik özelliklerini kullanarak, listemize eklediğimiz kişiler ve arkadaşlarımızla iletişim kurmamızı sağlamaktadır. Gb WhatsApp Nasıl İndirilir diye düşünüyorsanız aradığınız soruların tüm cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Gb WhatsApp Özellikleri

Gb WhatsApp APK İndir ile ulaşabileceğiniz uygulama, kullanıcılarına sunduğu avantajlarla dikkat çekmektedir. Bu uygulamanın özelliklerini inceleyelim. 

Çevrimiçi Görünüm Kişiselleştirmesi

Bu uygulama ile çevrimiçi görünmek tamamen isteğinize bağlıdır. Normal WhatsApp kullanımında online olduğunuzda, yani herhangi bir sebepten dolayı WhatsApp’a giriş yaptığınızda diğer kullanıcılara online (çevrimiçi) olarak görüntülenirsiniz.

Gb WhatsApp Son Görülme Sabitleme özelliğini kullanarak, çevrimiçi görünümünüzü isteğiniz üzerine kapatabilirsiniz. Bu sayede uygulama içerisinde gezinirken kimse sizin çevrimiçi olduğunuzu anlayamaz.

gb whatsapp

Bu özelliği kullanabilmek için, ana ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesini kullanarak gizlilik bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından, çevrimiçi durumu gizleme özelliğini isteğiniz doğrultusunda açıp, kapatabilirsiniz.

İsterseniz çevrimiçi görünümünüzü istediğiniz süre zarfında kilitleyebilirsiniz. Örneğin, sizin ne zaman online olduğunuzu takip eden birisi olduğundan şüpheleniyorsanız, 48 saat boyunca sürekli çevrimiçi olacak şekilde kilitleme yapabilirsiniz.

Çift Tık Özelliğinizi Kontrol Edi

Çift tık özelliğini kişiselleştirmeniz mümkündür. Başarılı bir mesaj gönderiminin ardından, gri renkli çift tık gözükmektedir. Mesaj karşı taraf tarafından okunduğunda, gri renk maviye dönüşmektedir.

İsterseniz bu çift tıkı kapatabilirsiniz. Bu sayede karşı taraf size mesaj gönderdiğinde mesajı teslim alırsınız. Fakat karşı taraf mesajının tek tık olarak iletildiğini görür. Böylelikle mesajın iletilmediğini düşünür.

Yazıyor Özelliğinizi Gizleyin

WhatsApp uygulamasında listenizde bulunan herhangi bir kişiye mesaj yazmaya başladığınızda, yazdığınız kişi o anda sizin ekranınızı açtıysa, profil resminizin altında “yazıyor” ibaresi görülecektir.

gb whatsapp indir

Yazıyor ifadesini kontrol edebilirsiniz. İsterseniz tamamen kaldırabilirsiniz. Böylelikle siz mesajınızı göndermeden, kimse yazıp yazmadığınızın farkına varamaz. Gb WhatsApp Download ile tüm özelliklerden ücretsiz faydalanın!

Temanızı Kişiselleştirin

Kullanıcılar arasında sevilmekte olan bir diğer özellik, temalarınızı değiştirebilme avantajına sahip olmanızdır. Size sunulan tema kataloğundan istediğiniz temayı seçebilirsiniz.

Ardından telefonunuza indirdiğiniz temayı uygulamanızda kullanabilirsiniz. Temayı indirdikten sonra uygulamayı yeniden başlatmak, yeni temayı kullanmanız için yeterlidir.

Herhangi bir sebepten temanızı değiştirmek isterseniz, indirdiğiniz temayı ayarlar içerisinde bulunan “temizle” ile silebilirsiniz.

Yüksek Kapasitede Veri Paylaşımı

WhatsApp içerisinde dosya paylaşımı desteklenmektedir. Çektiğiniz bir fotoğrafı, video veya herhangi bir dosyayı listenizdeki birisiyle paylaşmanız mümkündür. Fakat sınırlamaları vardır.

Gb WhatsApp Son Sürüm ile birlikte, tek seferde veri paylaşma kapasiteniz arttırılmıştır. Kullanıcı daha çok veriyi tek seferde gönderebilme özgürlüğüne sahiptir.

Ayrıca gönderdiğiniz videonun uzunluğu arttırılmıştır. Daha uzun süreli video paylaşabilir ve 90 fotoğrafa kadar, fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Uygulamanıza Şifre Koyabilirsiniz

Akıllı telefonlarımıza koyduğumuz şifreler ana ekranı kapsamaktadır. Telefonumuzun ana şifresini bir şekilde girmeyi başaran kullanıcı diğer uygulama ve dosyalarımıza ulaşabilme imkanına sahip olmaktadır.

Herhangi bir sebepten ötürü konuşma kayıtlarınızı gizlemek isterseniz, bu uygulama ile bunu yapabilirsiniz. Koyacağınız şifre ile konuşmalarınızı merak eden birini engellemeniz mümkündür.

Silinen Hikayelere Erişim 

WhatsApp içerisinde kullanıcılar istekleri doğrultusunda hikaye adı altında paylaşım yapabilirler. Bu paylaşımlar 24 saat geçtikten sonra otamatik olarak silinmektedir.

gb whatsapp pro

Paylaşılan hikayeleri, süresi dolsa dahi görebilmeniz mümkün kılınmıştır. Bu sayede daha önce paylaşılmış bir hikayeye erişebilirsiniz.

Arşiv Kayıtlarınızı Gizleyebilirsiniz

Arşivinizde kayıtlı olan mesajları gizleyebilirsiniz. Bu arşive sadece sizin ulaşabileceğiniz şekilde ayarlama yapabilirsiniz.

Size sunulmuş olan tüm bu özellikleri kullanmaya başlamak için Gb WhatsApp Yükle ve gizliliğin tadını çıkart!

Sosyal İletişim Uygulamaları Hakkında

Teknoloji ile birlikte iletişim cihazları yanımızda taşınabilir hale gelmiştir. Günümüzde, istediğimiz birisi ile iletişim kurmak saniyelerimizi almaktadır.

Her gün teknoloji ile birlikte, biraz daha geliştirilp kullanıcılara sunulan akıllı cihazlar hayatımızın bir parçası olmuştur. Bizim için zorunluluk haline gelmiştir. Çalıştığımız kurumlarda, iş yerlerinde bile hızlı iletişim için sosyal iletişim uygulamaları kullanılmaktadır.

Etkileşimde olduğumuz kişilerle iletişim kurmak için günlük yaşantı içerisinde bazen yeterli zamanımız bulunmamaktadır. Bu durumda mesajlaşma uygulamaları devreye girmektedir.

gb whatsapp apk

Herhangi birisiyle mesajlaşırken tüm dikkatinizi karşınıza vermeniz gerekmemekle beraber, telefonla konuşma anındaki gibi anlık cevap vermeniz de gerekmez.

Herhangi bir işinize yoğunlaştığınız sırada, işinizi tamamlayabilir ve ardından istediğiniz kişiye mesaj atabilir ve cevap yazabilirsiniz.

Geç saatlerde rahatsız etmekten şüphe duyduğunuz birisine mesaj atarak o an müsait olup olmadığını öğrenebilir, ardından iletişim kurabilirsiniz.

Erken saatlerde uykusundan uyandırmak istemediğiniz veya telefonun zil sesi ile evde yaşayan diğer insanları rahatsız etmemek için mesaj göndermeyi seçebilirsiniz.

Bu işlemleri akıllı cihazınızda internet üzerinden gerçekleştirmek için bir uygulama kullanmanız gerekmektedir. Gb WhatsApp tüm gereksinimlerinizi sonuna kadar karşılayacaktır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)