Gas Station Simulator APK 1.7

Icon Gas Station Simulator APK 1.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gas Station Simulator Oyunu İçerisinde Akaryakıt Dükkanının Sahibi Olmak İster Misiniz? Gas Station Simulator Code Kullanarak Gelirinizi Artırabilirsiniz!

Bilgisi Gas Station Simulator

İsim Gas Station Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.7
Boyut 170.2 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici DarkPlay Game
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.darkgame.gasstation
Şimdi İndir

Gas Station Simulator Game Nedir?

Simülasyon oyunlarını oynayan kişiler bir karakterin yerine geçerek, oynadığı karakterin hayatını yakından tecrübe etme imkanına sahip olmaktadır.

Gas Station Simulator APK oyununda kendi benzin istasyonunuzun sahibi olarak, dükkanınızı işletmeniz ve işlerinizi olabildiğince ilerletmeniz gerekmektedir.

İstasyonunuza gelen araçlara yakıt satışı yapmanız ve dolum işlemini yapmanız gerekmektedir. Mola vermek isteyen sürücülere yiyecek ve içecek malzemeleri satabilir, iyi hizmet vererek müşterilerinizden gelen puanlamanızı artırabilirsiniz.

Belirli bir kazanç seviyesine çıkınca benzin istasyonunuzu geliştirebilir ve yeni şubeler açabilirsiniz. İşlerinizi geliştirirken kendi sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oyununda, yemek yeme, dinlenme, su içme, tuvalete gitme ve uyuma gibi gereksinimlerinizi yerine getirerek, sağlıklı bir yaşam sürmeniz gerekmektedir.

Gas Station Simulator Steam ve sosyal platformlarda oldukça ilgi çekici bir hale gelmiştir. Bunun en büyük sebebi, oyunculara gerçekçi bir oyunu tecrübesi sunulmasıdır.

Gas Station Simulator Final oyununu sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak ve özellikleri ile birlikte indirebilirsiniz.

Gas Station Simulator Trainer ile kendinizi geliştirebilir, benzinlik istasyonunuza araba yıkama noktası kurabilir, müşterilerinizin dinlenmesi için tesisinizi genişletebilirsiniz.

“DarkPlay Game” tarafından geliştirilen Gas Station Simulator APK oyununda, işletmeci olarak kendi benzin istasyonunu yönetmeye başlamak ister misin?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)