Garena Free Fire MAX APK 2.97.1

Icon Garena Free Fire MAX APK 2.97.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Free Fire Max APK Sınırsız Para Oyun İndir Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Hayatta Kalma Mücadelesine Katıl! Download Free Fire Max APK 2022 İle Birlikte Güncel Sürümü Oyna!

Bilgisi Garena Free Fire MAX

İsim Garena Free Fire MAX
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.97.1
Boyut 69.32 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Garena International I
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dts.freefiremax
Şimdi İndir

Free Fire Max Full APK Nedir?

Farklı modlar ile birlikte sunulan mobil oyun, Firelink isimli teknoloji ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur. Oyundaki temel amaç, rakiplerinize karşı hayatta kalma mücadelesini başarı ile tamamlamaktır.
Menu Free Fire Max APK oyunu içerisinde silah kullanma yeteneğiniz oldukça önem taşımaktadır. Rakiplerinizin can puanını silah kullanarak sıfıra düşürmeniz gerekmektedir.

Tek seferde 50 online oyuncunun katıldığı bu mücadele, yenilenmiş grafikler ve gerçekçi animasyonlarla birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Oyun içerisinde kendi takımınızı oluşturabilir, takım arkadaşlarınızla sesli iletişim kurabilirsiniz.

Free Fire Max APK Diamonds Download ile birlikte sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz. oyununu sitemizden indirebilir, aksiyon dolu mücadelede yer alabilirsiniz.

Free Fire Max APK oyunu, “Garena International I” isimli geliştirici tarafından 17 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Heyecanlı ve gerçekçi yapısı ile aksiyon dolu bir deneyim sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)