Gardenscapes APK 6.8.0

Icon Gardenscapes APK 6.8.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gardenscapes APK İle Bahçeniz İçerisinde Sizin İçin Düzenlenmiş Mini Oyunlara Katılabilirsiniz. Gardenscapes Kullanarak Üstün Avantajlara Sahip Olabilirsiniz.

Bilgisi Gardenscapes

İsim Gardenscapes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 6.8.0
Boyut 131.23 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Playrix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrix.gardenscapes
Şimdi İndir

Gardenscapes Nedir?

Geniş ve renkli bir bahçe içerisinde, bahçenizi güzelleştirmek amacıyla çeşitli mini bulmaca oyunlarına katılmanızı sağlayan bir mobil oyundur. Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Oyun içerisinde, sevimli ve şirin bir köpek size eşlik etmektedir. Austin isimli kahyanız ve birçok karakterle iletişim kurabileceğiniz oyunda, bahçenizi yenilemek ve geliştirmek ana amacı oluşturmaktadır.

Bu amaç doğrultusunda karşınıza bir hikaye sunulmaktadır. Oyuncu olarak bu hikaye içerisinde ilerleyip, mini oyunları tamamlayarak bir sonraki adımlara geçmeniz gerekmektedir.

Bahçeniz içerisinde saklanmış gizemleri çözmeli, esrarengiz labirentler içerisinde çıkış yolunu bulmalı, bahçede onarımlar yapmanız gerekmektedir. Gardenscapes İndir ve oyun içerisindeki eklentilere ücret ödemeden sahip ol!

Oyun içerisinde öğelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu öğelerin gerçek para ile satın alınması gerekmektedir. Sitemizden oyunu ve ücretsiz olarak, Gardenscapes Ücretsiz İndir ile indirebilirsiniz.

Ayrıca, Gardenscapes APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu indirebilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

“Playrix” sağlayıcısı tarafından kullanıcılara sunulan oyun, “Klasik Oyunlar” kategorisinde yer almaktadır. Gardenscapes APK kullanarak, oyun içerisindeki öğelere herhangi bir ücret ödemeden, oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)