Gangstar Vegas APK 5.9.0t

Icon Gangstar Vegas APK 5.9.0t
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Vegas Gangsteri APK Son Sürüm Kullanarak Güncel Versiyonu Oynamaya Hemen Başlayın! Mükemmel Maceralarda Rol Almak İster Misin? Vegas Gangsteri Vip APK İndir!

Bilgisi Gangstar Vegas

İsim Gangstar Vegas
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.9.0t
Boyut 52.15 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM
Şimdi İndir

Vegas Gangsteri Nedir?

Açık bir dünya içerisinde macera dolu bir serüvene katılabileceğiniz, silahlı çatışmalara girebileceğiniz, hava araçları, deniz araçları ve arabalar kullanabileceğiniz bir oyundur.

“Gameloft SE” oyun geliştiricisi tarafından, 17 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Üstün bir mobil oyun deneyimi için tasarlanmıştır.

Oyun içerisinde görevleri yerine getirebilir, boks maçlarına katılabilirsiniz. Para sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız, Vegas Gangsteri APK Para elmas kullanabilirsiniz.

Suç dünyasının önde gelen mafyaları ile birlikte Las Vegas’ta birçok maceraya katılabilirsiniz. Vegas Gangsteri APK Full İndir ile oyunu indirebilirsiniz.

Diğer gangsterler ile acımasız bir savaşa girebilirsiniz. Giysi ve kıyafetlerle karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Gangstar Vegas APK kullanabilirsiniz.

Kamyon ve motosiklet gibi araçları kullanabilir, hatta tekne kullanma deneyimini oyun içerisinde yaşayabilirsiniz. Lüks arabalarla trafiği alt üst etmek pahasına yarışlara girebilirsiniz.

Yüksek grafiklerle birlikte, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için tasarlanan Vegas Gangsteri APK Çok para ile, bildiğiniz aksiyon oyunlarının çok daha üstünde bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)