Gang Beasts APK 1.0.4

Icon Gang Beasts APK 1.0.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gang Beasts İndir APK İle Mobil Oyun İçerisinde Özelliklerini Kullanabilirsiniz! Gang Beasts APK İndir Ve Çevrimiçi Rakiplerinle Online Olarak Mücadele Et!

Bilgisi Gang Beasts

İsim Gang Beasts
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.4
Boyut 27 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Gang Beasts
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Gang Beasts Mobile APK Nedir?

Online dövüş oyunlarından hoşlanıyorsanız, gerçek oyuncularla ve arkadaşlarınızla farklı haritalar üzerinde rekabete girmenize olanak tanıyan Gang Beasts APK oyununa katılabilirsiniz.

Gang Beasts APK 2022 içerisinde her oyuncunun jelimsi yapıya sahip bir karakteri bulunmaktadır. Bu karakter ile rakiplerinize yumruk atabilir, tekme savurabilir, onları tutabilir ve itebilirsiniz.

Zıplayarak rakiplerinizin üstüne atlayabilir ve rakiplerinizi etkisiz hale getirerek oyunu kazanabilirsiniz. Gang Beasts APK Android Oyun Club platformlarında şampiyon olmak için dövüşebilirsiniz.

Gang Beasts Android APK Obb Download ile oyun içerisinde sunulan dosyaları sitemizden akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Oyun kurulumunu tamamlayabilir ve rakiplerinizle dövüşe başlayabilirsiniz.

Mobil oyunu içerisinde oldukça eğlenceli bir fizik bulunmaktadır. Karakteriniz jöle kıvamında hareket etmektedir. Dolayısıyla dövüş sahnelerinde oldukça eğlenceli anlar yaşanmaktadır.

Gang Beasts APK oyunu, “Gang Beasts” tarafından geliştirilmiştir. Online olarak dövüşlere katılabileceğiniz mobil bir oyunudur. Rakiplerinizi pataklamaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)