Game Turbo APK 1.3.3

Icon Game Turbo APK 1.3.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Turbo Son Sürüm İle, Güncel Versiyon Özelliklerini Kullanmaya Başla! Android Cihazınla Oyun Deneyimini En İyi Şekilde Tecrübe Et! Game Turbo APK İndir!

Bilgisi Game Turbo

İsim Game Turbo
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.3
Boyut 11.79 Mb
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici AppSamuraiDev
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.appsamurai.greenshark
Şimdi İndir

Game Turbo Nedir?

Kullandığınız Android cihazınızdaki işletim sistem performansını üst düzeye çıkartmak için kullanılan bir mobil uygulamadır.

Game Turbo APK Samsung ve diğer Android sistemli cihazlarda çalışmaktadır. “AppSamuraiDev” isimli yayıncı tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Uygulama, kişiselleştirme uygulamaları sınıfında yer almaktadır.

Cihazınızı Game Turbo ile optimize ettikten sonra, performansını arttırabilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyunu, daha akıcı bir şekilde oynayabilir ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulama aracılığı ile, arka planda çalışan ve cihazınızın performansını düşüren uygulamaları tespit edebilirsiniz. Cihazınızın hangi uygulama için ne kadar RAM kullandığını görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, Game Turbo APK 2022 kullanarak, cihazınızın ne kadar ısındığını görüntüleyebilirsiniz. Online oyunlarda yaşanılan bağlantı gecikmesini tespit edebilirsiniz.

Game Turbo Son Sürüm APK ile uygulamanın güncel versiyonunu sitemizden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullandığınız Android cihazın sistem verileri düşükse ve oyun oynarken performans sorunları yaşıyorsanız, Game Turbo APK kullanarak keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)