Game Tuner APK 3.4.05

Icon Game Tuner APK 3.4.05
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Tuner APK Download Mobil Cihazınızı En Verimli Şekilde Kullanmanızı Sağlar. Game Tuner Pro APK İndir Ve Isınma Kontrolü İle Cihazını Kullanmaya Başla!

Bilgisi Game Tuner

İsim Game Tuner
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.4.05
Boyut 5.0 MB
Kategori Alet
Geliştirici Wajee Khan
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Game Tuner Nedir?

Günümüzde akıllı telefonlarımızı, birçok farklı işlemi yapmak için kullanmaktayız. Arka arkaya açılan uygulamalar, yüksek kapasite harcayan oyunlar, cihazın pilini kısa sürede bitirmektedir.

Bu durumda, mobil cihazınızın performansını ve ısınmasını kontrol altına almanız gerekmektedir. Game Tuner İndir, bu işlemi sağlayan bir uygulamadır.

Game Tuner Son Sürüm APK ile uygulamanın güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz. Cihazınıza yüklediğiniz oyunları, optimize ederek mobil cihazınızın enerji ve ısı tüketimini kontrol edebilirsiniz.

Game Tuner Özellikleri

Uygulama ile oyunların grafik kalitesini değiştirmeniz mümkün kılınmıştır. FPS, parlaklık, çözünürlük, doku kalitesi gibi parametreleri azaltabilirsiniz.

Game Tuner APK Son Sürüm ile, bu yaptığınız ayarları sahip olduğunuz her oyun için ayrı ayrı yapabilirsiniz.

Facebook gibi sosyal ağ uygulamalarında ve Chrome gibi tarayıcılarda bu uygulamayı kullanmanız mümkündür. Çözünürlük ayarlarını değiştirerek uygulamalarınızı yüksek performansla kullanabilirsiniz.

Game Tuner APK Premium kullanıcıların cihazlarının performansını olabilecek en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. İşletim sisteminizi daha verimli şekilde kullanmak istiyorsanız, uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)