Game Studio Tycoon 3 APK 1.4.1

Icon Game Studio Tycoon 3 APK 1.4.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Studio Tycoon 3 APK Oyunu İle Yeni Bir Maceraya Katılın! Game Studio Tycoon 3 Full Version APK Oyunu İçerisinde Patron Rolünü Üstlenerek Oyun Geliştirin!

Bilgisi Game Studio Tycoon 3

İsim Game Studio Tycoon 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.4.1
Boyut 56.7 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ashley Sherwin
Fiyat $3.99
Google Play Linki com.msherwin.GameStudioTycoon3
Şimdi İndir

Game Studio Tycoon 3 Full Version APK Nedir?

Yapısı, kurgusu ve kaliteli tasarımıyla dikkat çeken Tycoon simülasyon oyunlarının 3. oyunu içerisinde, kendi oyun stüdyonuzu kurmak için rol almaya hazır mısınız?

Mobil oyunu ile birlikte yeni oyunlar geliştirebilir, pazarlama yapabilir, 50 kişiye kadar çalışan tutabilir, ofisinizi geliştirebilir, yeni binaları satın alarak işleri büyütebilir, teknolojik cihazlarınızı yenileyebilir ve yükseltebilirsiniz.

Download Game Studio Tycoon 3 APK oyunu gerçekçi bir yapı üzerine kurulmuştur. Yeni video oyunlarını geliştirmek için çalıştırmalar yapmalı, hayal gücünüzü kullanmalı ve mesai harcamalısınız.

Game Studio Tycoon 3 APK Download oyunu internet sitemizde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sebeple oyunu indirirken herhangi bir harcama yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Game Studio Tycoon 3 APK Türkçe Yama özelliği ile oyunu kendi dilinizde oynamaya başlayabilirsiniz. Game Studio Tycoon 3 APK Son Sürüm ile güncel oyun deneyimine katılmak ister misiniz?

Game Studio Tycoon 3 APK mobil oyunu, “Ashley Sherwin” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş gruplarındaki oyuncuların oynayabileceği özelliklerine sahip bir simülasyon oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)