Game of Warriors APK 1.6.1

Icon Game of Warriors APK 1.6.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Of Warrior APK Oyununda Ordunu Geliştir, Kaleni Yükselt Ve Yeni Özellikleri Kullanıma Aç! Game Of Warriors APK İndir Ve Savaşın Heyecanına Sende Katıl!

Bilgisi Game of Warriors

İsim Game of Warriors
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.6.1
Boyut 84.24 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Play365
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.strategygame.gameofwarriors
Şimdi İndir

Game of Warriors Nedir?

Ordunuzu kurabileceğiniz, savaşçı kahramanları kullanarak yükseltebileceğiniz, düşmanlara karşı savunma yapmak amacıyla kalenizi ve bölgenizi geliştirebileceğiniz, strateji tabanlı bir kule savunma oyunudur.

“Play365” tarafından 3 boyutlu olarak geliştirilen mobil oyun, 10 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Game Of Warriors APK Android Oyun içinde 4 farklı ırk bulunmaktadır.

1500’den fazla saldırıya karşı koyabileceğiniz Game Of Warriors APK oyununda, 30’dan fazla askerinizi yükseltebilirsiniz. Harita üzerindeki 100’den fazla bölgeyi işgal edebilir ve topraklarınızı genişletebilirsiniz.

Ana binalarınız için sunulan 1000’den fazla yükseltmeyi kullanarak yeni özellikleri kullanıma açabilirsiniz. Ordu liderlerinizin kendisine özgü özelliklerini savaşlarda kullanabilir, savaşın seyrini değiştirecek hamleler yapabilirsiniz.

Game Of Warriors APK New Version oyununun yeni versiyonunu ücretsiz olarak Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Game Of Warriors APK oyununda mancınık, kılıç, kalkan, sihirli yetenekler, filler, atlar ve çok daha fazlası sizi beklemektedir. Aksiyon dolu savaşlarda savunma ve saldırı yapmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)