Game of Thrones APK 2.0

Icon Game of Thrones APK 2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Of Thrones Oyuncuları İle Karakter Kadrosunu Oluşturan Efsanevi Oyunu Hemen İndir! Game Of Thrones Müzik Kalitesi İle Forrester Ailesinin Macerasına Atıl!

Bilgisi Game of Thrones

İsim Game of Thrones
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0
Boyut 123 MB
Kategori Macera
Geliştirici Telltale Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Game Of Thrones APK All Episodes Nedir?

Game Of Thrones Kitap Serisi ilham alınarak tasarlanan oyununda kullanıcı, Forrester hanedanını yönetmektedir. Oyuncular, 6 bölümden oluşan oyunda, 5 farklı aile içerisindeki çatışmaların arasından özgün seçimleriyle tahtı ele geçirmeye çalışmaktadır.

Game Of Thrones Ejderha Sahneleri gibi çeşitli efsanevi sinematikleri hikayesinde bulundurmaktadır. Westeros’un kuzeyinden başlayarak, Stark of Winterfell’e sadık olan ailenizi farklı maceralardan geçirerek zafere ulaştırmaya çalışmanız gerekmektedir.

Game Of Thrones APK + OBB All Episodes oyunu içerisinde çeşitli entrikalar kurabilir, intikam adına savaşlara katılabilir ve düşmanlarınızı korku girdabına amansızca sürükleyebilirsiniz.

Game Of Thrones APK Reigns Türkçe seçeneği ile oyunu kendi ana dilinizde rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Game Of Thrones APK All Episodes özelliği ile oyundaki tüm bölümleri açabilirsiniz.

“Telltale Games” tarafından geliştirilen Game Of Thrones APK oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilir ve hanedanınızın tahta hükmetmesini sağlayabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)