Game of Sultans APK 4.702

Icon Game of Sultans APK 4.702
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Of Sultans APK Oyununda Halkınızı İleriye Taşımak İçin Kritik Kararlar Verebilirsiniz! Game Of Sultans APK Android Oyun Severler İçin Geliştirilmiştir!

Bilgisi Game of Sultans

İsim Game of Sultans
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.702
Boyut 90.88 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Mechanist Internet Technologies Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dc.hwsj
Şimdi İndir

Game of Sultans Nedir?

Osmanlı Devleti’nin güçlü bir imparatorluk olduğu zaman içerisinde Sultanlık deneyimini tecrübe etmeniz için geliştirilen mobil bir rol yapma oyundur.

Game Of Sultans Vip APK oyunu, Android ve iOS sistemli cihazlar için “Mechanist Internet Technologies Co., Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. 13 yaş ve üzerindeki (+13) kullanıcılara sunulmuştur.

Game Of Sultans APK Menu oyunu içerisinde erkek ya da kadın olarak karakterinizi seçebilir, saray içerisinde evlilik yapabilir, çocuk yetiştirebilir, evcil hayvan sahibi olabilirsiniz.

Halkınızın geleceğini etkileyecek kararlar vererek ordunuzu kurabilir, güçlendirebilir, sizi yok etmek isteyen güçlere karşı savunma ya da saldırı yapabilirsiniz.

Game Of Sultans APK Son Sürüm oyununda karakterlerinizi kişiselleştirebilir, kıyafet seçimleri yapabilirsiniz. Saray içerisinde gizli kapaklı dönen olayları takip ederek suçluları bulabilir ve cezalandırabilirsiniz.

Online olarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Game Of Sultans APK oyununda eğlenceli bir vakit geçirerek Sultan olma deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)