Game of Khans APK 2.6.32.10200

Icon Game of Khans APK 2.6.32.10200
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Of Khans Hediye Kodları İle Birlikte Efsanevi Ödülleri Kazanabilirsiniz! Game Of Khans Cariyeler İle Eşsiz Bir Harem, Savaşçılar İle Eşsiz Bir Ordu Kurun!

Bilgisi Game of Khans

İsim Game of Khans
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.6.32.10200
Boyut 1.28 Gb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Clicktouch Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dc.gok.google
Şimdi İndir

Game Of Khans APK Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan moğol savaşlarının yaşandığı dönem içerisinde stratejik bir savaş oyununa katılmak ister misiniz? Bölgenizi, ordunuzu ve ekonominizi geliştirin, düşman topraklarını yok edin!

Game Of Khans Hediye Kodu 2022 ile birlikte oyun içerisinde hediye kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediyelerle gelişiminizi hızlandırabilir ve eğlenceli bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Ayrıca Game Of Khans Diamonds ile oyun içi elmas kullanımı sağlanmaktadır. Böylece oyun içerisinde kazanılması oldukça zor olan elmaslara sahip olabilirsiniz.

Game Of Khans Facebook gibi sosyal platformlar üzerinde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Oyun içerisinde kendi savaş taktiklerinizi geliştirebilir, ordunuzu yükseltebilir ve heyecanlı mücadelelerde rol alabilirsiniz.

Game Of Khans Vip oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Game Of Khans 2022 ile oyunun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Game Of Khans APK oyunu, “Clicktouch Co., Ltd.” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Savaş mücadelesini hissedebileceğiniz eğlenceli bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)