Game Launcher APK 7.0.00.5

Icon Game Launcher APK 7.0.00.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Launcher APK İndir Ve Akıllı Cihazındaki Oyun Dosyalarını Düzenle! Game Launcher İndir APK Aracılığı İle Oynadığın Mobil Oyunları Kaydet Ve Paylaş!

Bilgisi Game Launcher

İsim Game Launcher
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 7.0.00.5
Boyut 23 MB
Kategori Alet
Geliştirici Samsung Electronics Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Game Launcher Nedir?

“Samsung Electronics Co., Ltd.” tarafından geliştirilen oyun düzenleme ve kayıt etme uygulamasıdır. Cihazınıza indirdiğiniz oyunları tek bir klasörde toplar ve onlara kolayca erişmenizi sağlar.

Epic Games Launcher APK uygulaması, oynamak istediğiniz mobil oyunların performansına göre cihazınızın pil tüketimini ayarlar. Bu sayede, oynadığınız oyunlar daha az bataryanızın şarjından götürür.

Oxo Game Launcher APK ile herhangi bir oyuna giriş yaptığınızda, sanal bir tuş aracılığı ile hızlı ve kullanışlı kısayollara erişebilirsiniz. Cihazınıza gelebilecek bildirim ve uyarıları kapatabilir, sessize alabilirsiniz.

Oynadığınız herhangi bir oyunun ekran kaydını almak istiyorsanız, Game Launcher APK uygulamasını kullanabilirsiniz. Oyun ekranı ile birlikte eş zamanlı olarak, isterseniz ön kameranızdan kendinizi de kayıt edebilirsiniz.

Mobil oyunları akıllı cihazınızdan sık sık oynuyor ve profesyonel bir uygulama ile oyun keyfinizi desteklemek istiyorsanız, Game Launcher APK uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)