Game for Peace APK 1.21.18

Icon Game for Peace APK 1.21.18
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game For Peace APK İndir Ve Savaşa Katıl! Nişancılık Yeteneğini Göster! Game For Peace APK Son Sürüm İle Birlikte Oyunun Güncel Versiyonunu Oynamaya Başla!

Bilgisi Game for Peace

İsim Game for Peace
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.21.18
Boyut 1.90 GB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Game for Peace
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Game For Peace Nedir?

PUBG Mobile (PlayerUnknown's Battlegrounds) isimli popüler oyunun geliştiricisi “TENCENT” tarafından geliştirilmiş bir mobil oyundur. Oyun PUBG ile paralel bir yapıya sahiptir, fakat bazı farklılıkları bulunmaktadır.

PUBG oyununun zararlı görsellere sahip olduğu düşüncesine sahip olan Çin Hükemeti’nin PUBG yasaklaması üzerine, geliştirilmiş bir oyundur. Rakibinizin can puanını sıfıra düşürdüğünüz zaman, rakibiniz yere çökmekte ve el sallayarak kaybolmaktadır.

Oyun içerisinde düşmanlarınıza silahla verdiğiniz hasar neticesinde gözüken yaralanmalar ve kan efektleri bulunmamaktadır. Bu efektler yerine, hasar verdiğiniz düşman oyuncudan ışık çıkmaktadır.

Game For Peace APK Download Latest Version ile oyunun güncel versiyonunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Eğlenceli oyunu, Game For Peace APK Download aracılığı ile sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Savaş meydanında rakiplerinize karşı yeteneğinizi gösterebilirsiniz. Zaman ile paralel olarak küçülen haritada, silah ve ekipmanlar bularak karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Oyuna katılan 100 oyuncu arasından hayatta kalmayı başarabilmek için diğer oyuncularla heyecanlı bir rekabet içerisine girebilirsiniz. Game For Peace APK oyununda eğlenceli bir savaş deneyimini barışçıl bir şekilde tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)