Game Dev Tycoon APK 1.6.3

Icon Game Dev Tycoon APK 1.6.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Dev Tycoon APK İndir Ve Akıllı Cihazından Oyun Geliştirmeye Başla, Şirketini Kur Ve Yönet! Game Dev Tycoon APK İndir İle Geleceğin Oyun Geliştiricisi Ol!

Bilgisi Game Dev Tycoon

İsim Game Dev Tycoon
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.6.3
Boyut 52 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Greenheart Games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.greenheartgames.gdt
Şimdi İndir

Game Dev Tycoon Nedir?

Game Dev Tycoon Full APK oyunu, 1980 yıllarında oyun geliştiricisi rolünü üstlenerek simülasyon yapmanıza imkan tanıyan bir mobil oyundur. “Greenheart Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur.

Game Dev Tycoon APK oyunu içerisinde hayal gücünüzle birlikte oyunlar geliştirmeli ve bu oyunları hikaye, mekanik gibi ayrıntılarıyla tasarlamanız gerekmektedir. Teknolojik gelişmeleri takip etmeli, yeniliklerden haberdar olmalısınız.

Yayınlanan oyunların raporlarını incelemeli, kendi şirketinizi kurmalı ve daha büyük ofis kiralayarak çalışan kadronuzu genişletmeniz gerekmektedir. Oyunu bitirdikçe laboratuvarları keşfedebilir ve derinlemesine araştırma yapabilirsiniz.

Geliştirdiğiniz oyunların başarısı doğrultusunda, piyasadaki liderliği ele geçirmek için mücadele edebilirsiniz. Game Dev Tycoon APK Download Free ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Game Dev Tycoon APK oyununda oldukça ilginç bir simülasyon oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Severek oynadığınız oyunları tasarlamaya ve geliştirmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)