Game Dev Tycoon 2 APK v4.3

Icon Game Dev Tycoon 2 APK v4.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Game Dev Tycoon 2 Guide İle Birlikte Oyun İçerisinde Hızla İlerleyebilirsiniz! Game Dev Tycoon 2 APK Download İle Mobil Oyununu Sitemizden Ücretsiz İndirin!

Bilgisi Game Dev Tycoon 2

İsim Game Dev Tycoon 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v4.3
Boyut 75 MB
Kategori Strateji
Geliştirici shley Sherwin
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Game Dev Tycoon 2 APK Nedir?

3 farklı karakter arasından seçim yapabileceğiniz mobil oyunu, karikatür tarzındaki grafikler ile geliştirilmiştir. Game Dev Tycoon 2 APK oyununda video oyunu geliştiricisi olarak rol alabilir ve simülasyon deneyimini tecrübe edebilirsiniz..

Game Dev Tycoon 2 Türkçe Yama oyunu içerisinde yan ve ana görevler bulunmaktadır. Bu görevleri tamamlayarak oyunda ilerleyebilir, dilerseniz özellikleri ile birlikte kaynak kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı olarak geliştirilen Game Dev Tycoon 2 Steam oyunu içerisinde birçok detaya yer verilmektedir. İşlerinizi planlamalı, yeni projeler hazırlamalı ve aynı zamanda gerçekçi bir ekonomik simülasyon deneyimini tecrübe ederek finansal analiz yapmanız gerekmektedir.

Game Dev Tycoon 2 Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Game Dev Tycoon 2 Free Download ile oyununu internet sitemizden cihazlarınıza ile birlikte indirebilirsiniz.

Game Dev Tycoon 2 APK oyunu, “Sunlight Games” tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Simülasyon ve strateji öğeleri üzerine kurulu olan gündelik bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)