Galaxy Store APK 6.6.09.9

Icon Galaxy Store APK 6.6.09.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Galaxy Store Nedir Sorusunun Cevabını Yazımızda Öğrenebilirsin! Samsung Galaxy Store İle Hesap Açmadan Yüzlerce Uygulamaya Tamamen Ücretsiz Bir Şekilde Ulaş!

Bilgisi Galaxy Store

İsim Galaxy Store
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.6.09.9
Boyut 39 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Samsung Electronics Co. Ltd
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Galaxy Store App Nedir?

Galaxy Store Uygulama Yükleme programı, Android cihazlar için geliştirilmiş ve Samsung hesabınızla giriş yapabileceğiniz tamamen ücretsiz bir uygulama indirme programıdır. İçerisinde yüzlerce uygulama ve video oyunu, ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Galaxy Store Güncelleme ile sürüm 6.6.08.54’e yükselmiştir. Güncelleme ile arayüzü daha da anlaşılır bir hale gelmiştir. uygulamasının üst kısmında bir arama çubuğu ve alt kısmında farklı kategorilerdeki uygulamalara ait sekmeler bulunmaktadır.

Galaxy Store Hesap Açma işleminizi Samsung hesabınızla yapmanız gerekmektedir. İstediğiniz uygulamayı aratabilir ya da çeşitli kategoriler içerisinde gezebilirsiniz.

Galaxy Store Ücretli Mi sorusu aklınıza gelmiş olabilir. Programı tamamen ücretsiz bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz. Aradığınız uygulamaları çeşitli kategorilerin içerisinde bulabilir ve yeni uygulamalar keşfedebilirsiniz!

Programı, “Samsung Electronics Co. Ltd” tarafından geliştirilip, akıllı cihazlara sunulmuştur. Programı sitemizden ücretsiz bir şekilde Galaxy Store İndir linkinden indirebilirsiniz.

Galaxy Store APK programını indirin ve ücretsiz bir şekilde uygulamalarınızın ve oyunlarınızın keyfini çıkarın! uygulaması içerisinde size özel olarak sunulan önerileri de denemeyi unutmayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)