Gacha Star APK 2.1

Icon Gacha Star APK 2.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gacha Star APK Download İle Oyunu Sitemizden İndirebilir, Anime Hikayesinde Eğlenceli Vakit Geçirebilirsiniz! Gacha Star APK 2022 İle Mini Oyunlar Oynayın!

Bilgisi Gacha Star

İsim Gacha Star
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 2.1
Boyut 200 MB
Kategori Gündelik
Geliştirici Gacha Star
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Gacha Star Nedir?

“Gacha Star” tarafından geliştirilen mobil oyun, oyuncuların anime karakterlerini istedikleri gibi oluşturmasına ve kişiselleştirmesine olanak tanımaktadır.

Kişiselleştirdiğiniz karakteriniz ile mini oyunlara katılabilirsiniz. Mini oyunlar içerisinde dikkatinizi test edebilir, macera yaşayabilir, hızlı karar verme yeteneğinizi kullanabilir, zamana karşı yarışa girebilirsiniz

2 boyutlu olarak geliştirilen Gacha Star APK oyunu içerisinde 90 farklı karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerin göz rengi, saç rengi, ten rengi ve kıyafetlerini seçebilirsiniz.

Gacha Star APK İndir Son Surum oyunu içerisinde evcil hayvana sahip olabilir, yaşadığınız oyun deneyimine evcil hayvanlar ile katılabilirsiniz.

Studio modunda hikayenizi fotoğraflayabilir, oyun içerisinde ilerledikçe seviye kazanabilirsiniz. Gacha Star APK İndir ile oyunu indirebilirsiniz.

Gacha Star APK oyunu “Gündelik Oyunlar” isimli oyun kategorisinde bulunmaktadır. Her gün keyifle oynayabileceğiniz bir anime oyunu arıyorsanız, Gacha Star oyununda eğlenceli bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)