Gacha Neon APK 1.7

Icon Gacha Neon APK 1.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gacha Neon APK Download İle Mobil Oyunu Akıllı Cihazından Oynamaya Başla! Gacha Neon APK İle Birlikte Sınırsız Özellikleri Ücretsiz Olarak Kullanabilirsiniz!

Bilgisi Gacha Neon

İsim Gacha Neon
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.7
Boyut 161 MB
Kategori Gündelik
Geliştirici Lunime
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Gacha Neon Nedir?

“Gacha Life” isimli mobil oyunun ardından çıkan Gacha Neon APK Son Sürüm oyunu, detaylı olarak kişiselleştirebileceğiniz anime karakterinizle sanal bir dünya içerisine girmenize olanak tanımaktadır.

Oyun içerisinde arkadaşlıklar, sosyal aktiviteler, eğlenceli görevler ve birçok hikaye bulunmaktadır. Kendi yaşam hikayenizi oluşturmanıza olanak tanıyan Gacha Neon Android İçin kullanıcılara eğlenceli bir tecrübe sunmaktadır.

Oyun içerisinde karakterinizi kişiselleştirirken kullanabileceğiniz kıyafet, evcil hayvan, saç tasarımları, yüz şekilleri, eşyalar ve kaynaklar oldukça genişletilmiştir.

Gacha Neon APK Sınırsız Para özelliklerini kullanmak için oyunun versiyonunu kullanabilirsiniz. Gacha Neon APK Ücretsiz İndirin ve eğlenceye sizde katılın!

Gacha Neon APK dünyasında kendi hayatınızı arkadaş çevrenizi ve yaşantınızı özgürce oluşturabilirsiniz. Anime karakterinizle farklı özelliklerini kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)