Gacha Life APK 1.1.14

Icon Gacha Life APK 1.1.14
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gacha Life APK İndir Ve Oyun İçerisinde Kendi Hikayeni Oynamaya Başla, Yeni Arkadaşlar Edin! Gacha Life APK Eski Sürüm Ardından Gelen Yenilikleri Keşfet!

Bilgisi Gacha Life

İsim Gacha Life
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.1.14
Boyut 99.56 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Lunime
Fiyat Bedava
Google Play Linki air.com.lunime.gachalife
Şimdi İndir

Gacha Life Nedir?

Kendi Anime karakterinizi oluşturabileceğiniz, oluşturduğunuz karakteri detaylı olarak kişiselleştirebileceğiniz sanal bir dünyada geçen bir mobil oyundur.

“Lunime” isimli oyun geliştiricisi tarafından sunulan Gacha Life APK oyunu içerisinde, NPC’ler (oyun tarafından yönlendirilen karakterler) ile arkadaş olabilirsiniz.

Karakterinizi kişiselleştirebilmeniz için oyunda yüzlerce kıyafet bulunmaktadır. Karakteriniz üzerinde taşıyabileceğiniz 20 farklı eşya taşıma yuvasına istediğiniz kıyafeti ve aksesuarı ekleyebilirsiniz.

Oyun içerisinde farklı oyun modları bulunmaktadır. Örneğin, yaşam modunu oynayabilir ve karakteriniz ile şehirde dolaşabilirsiniz. Okula gidebilir, NPC’ler ile sohbet edebilirsiniz. Çevrimdışı olarak oyunu oynayabilirsiniz.

Gacha Life APK Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, Gacha Life APK Download ile birlikte oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Oyun içerisinde kullanıcıya sunulan mini oyunlara katılabilir, başarılarınız doğrultusunda ödüller kazanabilirsiniz.

Gacha Life APK ile sanal bir dünyada kendi anime karakteriniz ile keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)