Gacha Glitch APK 1.1.0

Icon Gacha Glitch APK 1.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Gacha Life Glitch Mobil Uygulaması Aracılığı İle Özgün Karakterleri Tasarla! Gacha Glitches Uygulamasını Sınırsız Olarak Akıllı Cihazından Kullanmak İster Misin?

Bilgisi Gacha Glitch

İsim Gacha Glitch
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.1.0
Boyut
Kategori Gündelik
Geliştirici Casual
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Gacha Club Glitch Nedir?

Anime karakterlerinizi çizim yaparak oluşturabileceğiniz, oluşturduğunuz karakterlere eşya ekleyebileceğiniz ve oldukça detaylı olarak geliştirilen mobil bir uygulamasıdır.

Glitchtrap Gacha Club uygulaması ile karakter tasarımınızı saç şekli, yüz şekli, saç rengi, ten rengi ve yüz yapısı gibi birçok seçenek ile kişiselleştirebilirsiniz.

Oluşturduğunuz karakterinizin giyeceği kıyafetleri de kendiniz tasarlayabilir ve karakterinize giydirebilirsiniz. Aksesuarlar tasarlayabilir, karakterinize aksesuar ekleyebilirsiniz.

Gacha Life Glitch Creepy uygulamasında, karakterinizin dünyasını tasarlamak için kullanabileceğiniz birçok tema ve resim bulunmaktadır.

Uygulaması içerisinde tüm özellikler açıktır ve bu özellikler kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Gacha Life Glitch Real uygulamasını sitemizden akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

Gacha Glitch uygulaması, “​​Gacha Star, INC” tarafından geliştirilmiştir. Hayal gücünüzü kullanabileceğiniz, dinlendirici ve eğlenceli bir deneyimi sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)