Fun Run 3 APK 4.20.1

Icon Fun Run 3 APK 4.20.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fun Run 3 APK İndir Ve Mobil Cihazından Koşu Yarışına Başla! Fun Run 3 APK Para Kullanarak, Oyun İçerisindeki Karakterine Eşya Satın Alabilirsiniz.

Bilgisi Fun Run 3

İsim Fun Run 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.20.1
Boyut 131.98 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Dirtybit
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dirtybit.fra
Şimdi İndir

Fun Run 3 - Multiplayer Games Nedir?

Fun Run isimli koşu yarış oyunu serisinin 3. oyunudur. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için “Dirtybit” isimli video oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

Fun Run 3 APK oyununda amaç, rakiplerinizle birlikte koşu yarışı yaparken çeşitli güçlendirmeleri kullanmak, rakiplerinizi durdurmak veya yavaşlatmak ve yarışı en ön sırada bitirmektir.

Arena modunda 8 oyuncuya kadar çevrimiçi oynayabileceğiniz Fun Run 3 APK 2022 oyunu içerisinde, farklı oyun modları bulunmaktadır. Serinin ikinci oyununa kıyasla, 30 farklı yeni güçlendirici oyuna eklenmiştir.

Koşu yaparken önünüzdeki rakiplerinize kesici bir yıldız fırlatabilir, dinamit ve roket atabilirsiniz. Rakiplerinize kaybettireceğiniz 1 saniye bile, oyunu birinci olarak tamamlamanızı sağlayabilmektedir.

Fun Run 3 APK Download ile, oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla kıyasıya rekabet edebileceğiniz Fun Run 3 APK oyunu içerisinde, birçok farklı kıyafeti satın alabilir ve karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)