Fts 22 APK 1.0.0

Icon Fts 22 APK 1.0.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

FTS 22 Süper Lig Oyunu İle Ünlü Oyuncuları Kadrona Dahil Edebilirsin! FTS 22 APK İndir + Süper Lig Yaması İle Eşsiz Bir Futbol Deneyimine Katılmak İster Misin?

Bilgisi Fts 22

İsim Fts 22
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.0.0
Boyut 52 MB
Kategori Spor
Geliştirici Apkindir.Club
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

FTS 22 Nedir?

Futbol oyunlarından hoşlanıyorsanız muhteşem grafiklerle birlikte sunulan First Touch Soccer oyunu içerisinde eğlenceli ve heyecanlı bir oyun deneyimi sizleri bekliyor!

FTS 22 Türkçe yama ile birlikte futbol macerasına katılabileceğiniz bir oyunudur. 3 boyutlu geliştirilmiş grafiklerle birlikte sunulan mobil oyunu içerisinde kendi futbol takımınızı kurabilir ve popüler futbol takımlarını seçebilirsiniz.

FTS 22 Download oyunu içerisinde rakiplerinizle karşılaşabilir, arkadaşlarınızla mücadele edebilir, lig ve kupalara katılarak mücadele içerisinde yer alabilirsiniz.

FTS 22 İndir ile iOS ya da Android sistemli akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz mobil oyunu, kaynak özelliklerini içerisinde bulundurmaktadır.

Eklentisi ile birlikte ücretsiz bir şekilde FTS 22 APK oyununu kurabilirsiniz. Geliştirilmiş yeni nesil bir futbol deneyimine hemen katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)