Fs 20 Lite APK 0.0.0.81

Icon Fs 20 Lite APK 0.0.0.81
★★★★★ ★★★★★
Rapor

FS 20 Lite APK İndir Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Çiftçilik Simülasyonu Deneyimine Katıl! FS 20 Lite APK Download İle Tarlanı Sür, Hayvan Yetiştir, Ürünlerini Sat!

Bilgisi Fs 20 Lite

İsim Fs 20 Lite
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 0.0.0.81
Boyut 649 MB
Kategori Yarış
Geliştirici GIANTS Software
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

FS 20 Lite APK Nedir?

Kuzey Amerika bölgesinde oldukça geniş bir arazi üzerine kurulu olan FS 20 Lite V6 oyunu, tarlanızda ürün yetiştirip bu ürünleri satarak para kazanabileceğiniz bir oyunudur.

FS 20 Lite APK Mediafıre oyunu içerisinde hayvan satın alabilir ve bu hayvanları yetiştirebilirsiniz. Et, yün ve süt ürünlerini üretebilir ve bu ürünlerin satışını yaparak ekonomik gelir elde edebilirsiniz.

Tarım faaliyetlerini yürütürken 100’den fazla iş makinasını 3 boyutlu grafikler eşliğinde kullanabilir, bu makinalar aracılığı ile gerçekçi bir çiftçi olma deneyimini akıllı cihazınız üzerinden tecrübe edebilirsiniz.

Oyunundaki iş makinaları gerçek markaların tarım araçları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. New Holland, Massey Ferguson, Deutz-Fahr, Challenger araç markaları oyuna dahil edilmiştir.

FS 20 Lite Canal Willon SR APK oyunu içerisinde at sürerek etrafı gezebilirsiniz. Pamuk, buğday, arpa, şeker, mısır, soya fasulyesi gibi ürünleri yetiştirerek satış yapabilirsiniz.

FS 20 Lite APK oyunu içerisinde ayrıntılı tarım makinelerini kullanarak çiftliğiniz içerisinde düzenlemeler yapabilirsiniz. “GIANTS Software” tarafından geliştirilen oyununda simülasyon deneyimine katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)