Friday Night Funkin APK 1.2.0

Icon Friday Night Funkin APK 1.2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Friday Night Funkin APK İndir Ve Akıllı Cihazından Müzikal Bir Oyunu Oynamaya Başla! Friday Night Funkin APK Download İle Eğlenceli Vakit Geçirmeye Hazır Mısın?

Bilgisi Friday Night Funkin

İsim Friday Night Funkin
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android Android 5.0+
Son Sürüm 1.2.0
Boyut 166 MB
Kategori Müzik
Geliştirici Friday Night Funkin
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Friday Night Funkin Nedir?

Friday Night Funkin APK Son Sürüm oyunu, akıllı cihazınızdan oynamanız için “Estelle Bull” tarafından kullanıcılara sunulan müzikal bir oyundur. Oyuncu, ekranın üzerinde kayan yön simgelerine basarak şarkının melodisini oluşturmaktadır.

Oyun farklı seviyelerden oluşmaktadır. Seviyeler ilerledikçe, zorluk seviyesi artmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunu, hikaye modunda yalnız başınıza oynamanız da mümkündür.

Friday Night Funkin APK oyunun mekaniği oldukça basittir. Fakat, dikkatinizi yoğunlaştırmanız gerekmektedir. Müziğin ritmi hızlandıkça, vermeniz gereken komutlar hızlanmakta ve hareket eden simgelerin hızları artmaktadır.

Oyunu oynamaya başlamadan önce eğitim modunda pratik yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirdikten sonra, zorlu mücadelelerde performansınızı sergileyebilirsiniz. Oyunu, Friday Night Funkin Türkçe İndir ile, sitemizden indirebilirsiniz.

Friday Night Funkin APK oyunu ile eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. KawaiSprite (Isaac Garcia) tarafından bestelenen şarkılarla, müzik kariyerinize başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)