Freedom APK 3.1.2

Icon Freedom APK 3.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Freedom APK No Root Uygulamasını Kullanarak İstediğiniz Oyun Ve Uygulama Özelliklerini Ücretsiz Satın Alabilirsiniz. Freedom APK 2022 İle Ücret Ödemeyin!

Bilgisi Freedom

İsim Freedom
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 3.1.2
Boyut 4.3 MB
Kategori Macera
Geliştirici Kominike Development
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Freedom Nedir?

Akıllı cihazlarınızda bulunan oyun ve uygulamaların içerisinde yapabileceğiniz satın alma işlemlerini, ücretsiz olarak yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Android sistemli cihazlarınızda uygulamayı kullanabilirsiniz. Fakat Freedom APK Root atılmış Android sistemli cihazlarda çalışmaktadır.

Uygulamayı sitemizden Freedom APK İndir ile cihazınıza indirdikten sonra, kurulumu başlatabilirsiniz. Kurulum işleminin ardından cihazınızın menüsünde Freedom APK Son Sürüm uygulamasının simgesi gözükecektir.

Freedom uygulamasının içerisine girdiğinizde, cihazınızda bulunan oyun ve uygulamalar karşınıza gelecektir. Bu ekranda “Seçenekler”e tıklayıp, “Start” sekmesini seçmeniz gerekmektedir. 

Birkaç saniye geçtikten sonra, satın alma işlemini gerçekleştirmek istediğiniz oyun ya da uygulamaya aynı ekran üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Freedom APK ile girdiğiniz oyun ya da uygulamanın satın alma bölümüne giderek, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)