Free Fire APK 1.102.1

Icon Free Fire APK 1.102.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Free Fire APK 2022 İle Savaş Oyununda Hayatta Kalan Son Kişi Olmak İçin Mücadele Et! Free Fire APK Kullanarak Karakterini Geliştir Avantajı Yakala!

Bilgisi Free Fire

İsim Free Fire
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.102.1
Boyut 403.19 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dts.freefireth
Şimdi İndir

Free Fire Nedir?

Oyuncuların uçaktan atlayarak ekipman topladıkları, bu ekipmanlarla sıcak çatışmaya girerek hayatta kalan son kişi olmak için mücadele ettikleri bir oyundur.

Aksiyon kategorisinde yer almaktadır. “GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED” tarafından, +12 yaş grubu kullanıcılara sunulmuştur.

Oyun içerisinde ıssız bir adaya 49 oyuncu atlamaktadır. Ada içerisinde bulunan araçları kullanabilir, çalı ve ağaçların arasında rakip oyuncular için pusu kurabilirsiniz. Free Fire APK Ve Elmas avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bir oyun yaklaşık olarak 10 dakika sürmekle beraber, oyun içerisinde sesli iletişim kurmak mümkündür. En fazla 4 kişiden oluşan takımınızı kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte diğer takımlara karşı mücadale edebilir ve stratejiler geliştirebilirsiniz. Free Fire APK İndir Son Sürüm ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Oyun içerisinde kullanılan gerçekçi grafikler, kaliteli bir oyun deneyimi sunmaktadır. Kazandığınız galibiyetler ile birlikte, çeşitli ödüller elde edebilirsiniz. Ayrıca, Free Fire APK İndir kullanabilirsiniz.

Free Fire APK ile her oyunda ayrı bir maceraya atılabilir ve bu heyecana katılmak için oyunu hemen indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)