FRAG Pro Shooter APK 3.6.0

Icon FRAG Pro Shooter APK 3.6.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Frag Pro Shooter APK Oyununda Nişancılık Yeteneğini PvP Maçlarında Sergile! Frag Pro Shooter Gift Code Aracılığı İle Süper Hediyeler Kazanabilirsiniz!

Bilgisi FRAG Pro Shooter

İsim FRAG Pro Shooter
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.6.0
Boyut 184.28 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Oh BiBi
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ohbibi.fps
Şimdi İndir

Game Frag Pro Shooter Nedir?

+100 kahraman içerisinden favorilerinizi seçerek online oyunlarda diğer oyuncularla savaşa katılabileceğiniz, mobil bir PvP savaş oyunudur. Teke tek oyunlarda rakiplerinizle hesaplaşabilir, 2’ye 2 oyunlarda arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz.

+100 farklı silah kullanabilir, bomba oyunlarında nişancılık yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Önceden seçtiğiniz 5 farklı kahramanla savaşlara devam edebilir, öldüğünüz zaman diğer kahramana geçiş yapabilirsiniz.

Frag Pro Shooter Menu APK ile sınırsız özellikleri kullanabilir, son sürüm oyun keyfini güncel bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız yoksa, çevrimdışı olarak da oyunu oynayabilirsiniz.

Savaş arenasında stratejinizi kurabilir, savunma tarzınızı geliştirebilir, zafer kazanmak için rekabete katılabilirsiniz. Frag Pro Shooter Download ile oyununu sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Frag Pro Shooter APK Android oyunu, “Oh BiBi” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunmuştur. Aksiyon ve savaş öğeleri üzerine kurulu olan heyecanlı bir yapıya sahiptir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)