FR Legends APK 0.3.4

Icon FR Legends APK 0.3.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

FR Legends APK İle Aracını İstediğin Gibi Kişiselleştirebilirsin! FR Legends APK İndir Ve Mobil Cihazından Rekabet Dolu Yarışlarda Performansını Sergile!

Bilgisi FR Legends

İsim FR Legends
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 0.3.4
Boyut 102.55 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici TWIN TURBO TECH CO., LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fengiiley.frlegends
Şimdi İndir

FR Legends Nedir?

Arabanızı kişiselleştirebileceğiniz, drift yapabileceğiniz, puanlama sistemi ve zamana karşı olarak yarışlara katılabileceğiniz bir mobil oyundur.

“TWIN TURBO TECH CO., LTD” isimli video oyun geliştiricisi tarafından, tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

FR Legends APK Son Sürüm kullanarak, oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz. Oyunu Android sistemli cihazınızda oynama deneyimini tecrübe etmek için, FR Legends APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

Oyun içerisinde arabalarınızı geliştirebilirsiniz. Kaput altındaki motor donanımını değiştirebilirsiniz. Süspansiyonları yere basabilirsiniz.

Jantlarınızı ve lastiklerini kalınlaştırabilir, body kit ekleyebilirsiniz. Yaptığınız değişikliklerle, istediğiniz araç görünümünü elde edebilirsiniz. FR Legends APK Para ile birlikte, istediğiniz yükseltmeyi yapabilirsiniz.

FR Legends APK oyununda drift yapma deneyimini keyifle yaşayabilir, mobil cihazınızdan eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)